Osztályok a 2015-2016-es tanévben

X. A Pedagógia szak

Osztályfőnök:Deák Magdolna

 

Albert Szende, Baka Kinga, Bandi Noémi, Bartalis Beáta, Beke  Edina, Biró Nóra, Bod Judit, Bodó Imola-Kinga, Bögözi Zsuzsa, Demeter Orsolya, Dombai Hanna-Barbara, Gál Henrietta, Jánó Kinga, Kalányos Szabina, Kalányos Margit, Kerekes Piroska, Kicsid Andrea-Julianna, Klára Kamilla, Kozma Hanna, Kreiter Kinga, Mátyás Réka, Molnár Barbara, Opra Viktória, Opra-Beni Krisztina, Osváth Anita-Henrietta, Pánczél Zenkő, Sebestyén Timea, Szakács  Brigitta, Timár Helga

 

 

 

X. B Filológia szak

Osztályfőnök: Zsidó Anna-Mária

Balás Brigitta, Bartok Bernadett, Bartok Rita, Biro Vincze, Cora Zsofia, Csudor Aron, Dáni Renáta, Demeny Akos, Füleki Zsófia, Fülöp Ármin, Imre Monika, Jakab Botond, Jakab Botond-Elemer, Kelemen Attila, Kerekes Áron, Keresztes Barbara, Kovacs Attila, Kovacs Hunor, Kovacs Laszlo, Lukacs Norbert, Lukacs Renata-Bernadett, Nagy Reka, Nitui Agnes, Osváth Anita-Henrietta, Pánczél Zenkő, Porkolab Andrea, Sarkany Zsófia, Sebestyén Timea, Simon Melinda, Szakács  Brigitta, Tálas Beáta, Timár Helga, Zsigmond Kinga, Zsögön Rita

 

 

XI. A Pedagógia szak

Osztályfőnök: Boriska Krisztina

 

Balázs  Laura-Izabella, Bándi  Lilla-Enikő, Barta Noémi, Cseh Timea, Deák  Andrea, Dombai  Linda-Lenke, Faragó Márta-Natália, Fircsek Andrea-Katalin, György Kinga, Györgyilies  Boróka, Héjja Barbara, Imre  Iringó, Kelemen  Szilvia, Kelemen Andrea, Kelemen  Szilvia, Kertész  Andrea, Klára Enikő, Majlát  Judit-Simona, Majláth  Hortenzia, Marthi  Zsuzsa, Marti  Rita, Miklós  Róbert, Molnár Timea, Opra-Bódi  Beáta, Pál  Kinga, Ráduly  Ervin, Sós Henrietta-Katalin, Szőcs Ágota, Szőcs  Júlia, Tamás Barbara-Mária

 

 

 

XI. B Filológia szak

Osztályfőnök:Deme Ildikó

 

Arros Beáta, Bánffy Barbara, Bene  Krisztina, Bimbó Mátyás, Bodor  Barbara-Margit, Bogdán-Pál Robert, Ciubuc Bernadett, Deme Noémi-Tünde, Dimény Renáta, Gál  Franciska, Gáspát Zsolt-Attila, Héjja Edina, Jankó Levente, Kádár  Zsolt, Kosztandi Lavinia, Kovács  Andrea, Kovács  Mónika, Lukács Árpád, Nagy László-Zsolt, Nagy Andrea, Nyáguly Timea-Renáta, Orbán  Lilla, Papp Noémi-Boglárka, Szabó Gabriella, Szabó Laura-Izabella, Szakács-Simon Orsolya, Vargyasi  Hunor, Zakariás Beáta, Zőlde  Szilvia

 

 

XII. A  Matematika - informatika szak

Osztályfőnök: Czira Ágnes

Bakó Arnold - Tamás, Bogdán  Beáta, Cioancă Dorottya, Dobra Beáta, Fábián Levente, Fábián Tibor, Fekete Brigitta, Fora Emőke, Kádár László, Lukács Ákos, Márkos Zsolt - Csaba, Márton Brigitta, Máté Sándor, Osváth Tihamér - János, Rácz Botond, Szabó Sándor, Tóth Tekla, Vajda Rebeka, Vulcan Szabolcs

 

XII. B Filológia szak

Osztályfőnök: Simó Erzsi

Ambarus Helga - Szidónia, Barabás Szabolcs - Tamás, Bartók Enikő, Benke Richárd, Bokor Csilla, Daczó Edina, Debreczi Iringó, Domokos Csilla, Duka Szabolcs - András, Fejér Katalin, Ferenc Norbert - Attila, Gábor Zsuzsanna, Gergely Roland - Henriu, Imre Eszter, Incze Zsuzsanna, Jákó Beáta, Kocsis Botond, Konnáth Zsolt , Lukács Renáta, Máté Zsuzsanna, Mátyás Kinga, Mike Alpár, Perdi Barbara, Sandi Anna - Mária, Szabó - Mánya Anita - Edina, Vida Tímea

 

XII. C Pedagógia szak

Osztályfőnök: Len Csaba

 

Ábrahám Blanka, Babos Renáta, Bakó Zsuzsa, Farkas Blanka, Fazakas Janka-Katinka, György Júlia, Imre Johanna, Jakab Júlia, Kádár Mónika, Kicsid Brigitta-Krisztina, Laub-Porkoláb Boróka, Mátéffy Ildikó, Molnár Andrea, Nagy Gabriella, Nagy Beáta, Opra Erika, Pál Xénia, Pinti Ágnes, Rákosi Orsolya, Réthi Rebeka, Sinka Szende, Szalló Erzsébet, Szejke Brigitta, Tamás Réka, Vargyasi Annamária, Zsigmond Noémi